EMC 038-003-085 MICRO DB9 Į RJ12 BIS bateriją, Kabelį WinC 43WK2013 thumb
EMC 038-003-085 MICRO DB9 Į RJ12 BIS bateriją, Kabelį WinC 43WK2013 thumb
EMC 038-003-085 MICRO DB9 Į RJ12 BIS bateriją, Kabelį WinC 43WK2013 thumb

EMC 038-003-085 MICRO DB9 Į RJ12 BIS bateriją, Kabelį WinC 43WK2013

€11.42

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Žymos: db9, db9 db9, DB9 kabelio, Pigūs db9, Aukštos Kokybės db9 db9, Kinija db9 kabelio Tiekėjų.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.12kg (0.26lb.)
Pakuotės Dydis 8cm x 8cm x 3cm (3.15in x 3.15in x 1.18in)
Modelio Numeris 038-003-085
Prekės Pavadinimas SMTE
Modelis 085
Medžiaga Gryno Vario
Vielos kategorijos Signalo linijos

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€23.07
2vnt 12 Gyslų Kabelių su LC/UPC -G652D-PVC-Geltona-1,5 m /Krūva Optinio Pluošto Galiuku
1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų
€214.26
"Huawei" ETP 48100-B1 OLT maitinimo šaltinis
Huawei ETP 48100-B1 OLT maitinimo šaltinis Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų.
€22.25
2vnt/daug optinio Pluošto švaresnis, Ląstelienos valytoja, Ne pluošto valymo pen, Pluošto valymo juosta lauke core atsitiktine spalva
optinio pluošto sąsaja valymo mašina su ne alkoholio specialios pluošto su core, švarus vieną dizainą, struktūrą ir atrankos, kad kiekvieną valymas pasiekti norimų rezultatų, valymo produktai, lengva nešiotis tiesiog nuvalykite, optinio pluošto ryšio sąsaja dulkių ir riebalų, kad yra
€22.99
Kinija DCC-14 Maitinimo Laidas Laidas Krovimo FMV-60/60R Sintezės Splicer Baterija BTR-8 nemokamas pristatymas
Kinija DCC-14 Maitinimo Laidas Laidas Krovimo FMV-60/60R Sintezės Splicer Baterija BTR-8 nemokamas pristatymas Produkto Aprašymas DCC-14 BTR-08 baterijos įkrovimo kabelis DCC-14 Baterijos įkrovimo kabelis Į BTR-08 baterija, per DCC-14 BTR-08 baterijos, prijungti prie ADC-13
€137.00
Aukštos Kokybės 1080P HDMI optinis Media converter su 2 KVM USB2.0, HDMI Extender signalas (vaizdo ir garso) nuo Pluošto Iki 20Km
1080P HDMI optinis Media converter su 2 KVM USB2.0, Iki 20km Aukštos Kokybės / Didelio Našumo /Factory kaina MTBF (Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Nereikia atsiskaityti už žemos kainos,bendro pobūdžio,o ne kokybės daikto,
€34.60
Nemokamas Pristatymas 2vnt/lot 12 Branduolių 12F SC APC 1,5 M Singlemode SC/APC Optinio Pluošto Galiuku
Programos: 1 Optinio pluošto ryšių sistema, 2 Optinės prieigos tinklą 3 Optinio pluošto Data Komunikacijos 4 Optinio pluošto kabelinę televiziją 5 vietinio tinklo (LAN) 6 Bandymų Įrangos Techniniai parametrai: 1 min. lenkimo spindulys: 3.8 cm, 2 darbinės temperatūros diapazonas: nuo - 40
€83.11
16 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -16 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema.
16 Kanalų Vaizdo Pluošto Optinių Laikmenų Keitikliai stebėjimo sistema. Siųstuvas/Imtuvas-1Pair, Vienu režimu, iki 20Km. Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / MTBF (Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Nereikia atsiskaityti
€22.34
Psichikos Pluošto Cleaver FC-6S Optinio Pluošto Cleaver su Saugojimo Dėžutė
Savybės: • Suteikia apie 36,000 skverbiasi pro užuolaidas • Kompaktiškas korpusas,& light svoris • Didelis Tikslumas Skverbiasi Pro Užuolaidas • 250um Aptraukti ar 900um pluošto Buferis • Singlemode ar Multimode Naudoti • 12 Padėtį, Pasukti
€8.96
Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm 50/50 Prikabinti Santykis SC/UPC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Splitter
Nemokamas Pristatymas 2vnt/daug 1310/1550nm 50/50 Prikabinti Santykis SC/UPC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Splitter Savybės Mažas Perteklinio Nuostolio Įvairių Prikabinti Santykis Kompaktiškas Dydis Programos Ilgo nuotolio Telekomunikacijų, kabelinės televizijos
€12.36
Pluošto Šakojasi Prietaiso 1x8 Lauke Kasetės Kortelės Įdėjimas PLC Splitter Modulis SC Jungtis Optinio Pluošto PLC Pluošto Įrankis
Pluošto Šakojasi Prietaiso 1x8 Lauke Kasetės Kortelės Įdėjimas PLC Splitter Modulis SC Jungtis Optinio Pluošto PLC Pluošto Įrankis Savybės Mažas (insertion loss ir mažai PDL Didelis kanalų skaičius Išskirtinis patikimumas ir stabilumas Platus operacinės
€9.52
Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis SC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo
Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis SC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo Aprašymas Singlemode Sankaba yra pagaminti iš rūšiuojami indeksas pluoštų su šerdies skersmuo 9um. Standartinis singlemode sujungimo elementai dažniausiai
€16.77
HTB-3100AB Optinio Pluošto Ethernet Media Converter Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M 1 Pora
HTB-3100AB Optinio Pluošto Ethernet Media Converter Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M 1 Pora Aprašymas: GRYNASIS - LINK HTB - 3100ab vienos rūšies vieno pluošto transiveris produktas gali išsaugoti pusė pluošto, duomenis dėl vieno pluošto ir 10/100 m normą, priimti