850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb

850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

€81.57

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

Aprašymas

JW3109 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su JW3208 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

1) Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirenkamas pagal kliento poreikius

2) nuolatinė (CW), 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz moduliacijos produkcijos kito ilgio.

3) Aukšto stabilumo išėjimo galia

4) Stabili išėjimo bangos ilgis

5) Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

6) Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

7) Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

8) Alternatyvių 10 minučių Auto-off funkcija išsaugoti baterijos veikimo laikas

Programos

1) techninės Priežiūros Telekomunikacijų

2) techninės Priežiūros kabelinę televiziją

3) Optinio Pluošto Laboratorinių Bandymų

4) Kitos Pluošto Optiniai Matavimai

Techninė Specifikacija Tipas JW3109 Bangos ilgis(nm) 650 1310/1550 850/1300 850/1300/1310/1550 Spinduolis Tipas FP-LD,LED ar kita, prašome nurodyti Tipiškas Išėjimo Galia (dBm) 0 - 7dBm LD , -20dBm LED Spektrinis Plotis(nm) 1. ≤10 Produkcija Stabilumas ±0.05 dB/15min; ±0.1 dB/ 8hours Moduliacija Dažnių CW,2Hz CW,270Hz,1KHz,2KHz Optinė Jungtis FC/ universalus adapteris FC/PC Maitinimo Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijų) Baterijos Veikimo Laikas(val) 45 darbinė Temperatūra(°C) -10~+60 Saugojimo Temperatūra(°C) -25~+70 Matmenys(mm) 175x82x33 Svoris (g) 295 OpticTrans Rekomendacija JW3109 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su JW3208 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis, tiek vienos rūšies ir multimode pluošto kabelį.

Pakuotės Elementus

MODELIS APIMA Visus JW3109 Modeliai JW3109 Optinės Šviesos Šaltinis, Apsauginės Gumos Boot, 3pcs 1.5 V baterijos(Baterijos neįtrauktos),Vartotojo Žinynas, Medvilnės tamponai ir Minkštą dėklą.

Pastaba: Gerbiami Klientai , mes ne siųsti baterijas saugos problema ! Ačiū .

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: šaltinis pda, programos šaltinis, pirkimas, Pigūs šaltinis pda, Aukštos Kokybės programos šaltinis, Kinija tiekimo Tiekėjų.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.8kg (1.76lb.)
Pakuotės Dydis 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
Modelio Numeris JW32109
Svoris 295g
Modelis JW3109 Optinės Šviesos Šaltinis
Bangos ilgis 850/1300nm
Emtter tipas FP-LD
Matmenys 175x82x33mm
Optinė jungtis FC/PC
Moduliacijos (Hz)
Prekės Pavadinimas Joinwit
Išėjimo Galia -7dBm LD

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€0.88
1Pc Naudinga Akvariumas Biologinis Filtras Putplasčio Blokas Filtravimo Žuvų Bakas Sponge Pagalvėlės Juodos 50x12x2cm C42
100% brand new ir aukštos kokybės Įžanga: Sveiki,draugas,jus erzina, kai švarus apačioje žuvų bakas? Ar yra nusiminusi, kai drenažo vamzdžio įstrigo? Nesijaudinkite nebėra,Čia ateina gelbėtoju savo žuvų bakas! Tai puikus pasirinkimas padės jums sumažinti daug bėdų apie žuvų bako
€8.23
NMSafety Sumažinti Atsparios Darbo Pirštinės Cutproof Rankas Su HPPE Anti Cut Sauga, Darbo Pirštinės
s 1 . NMSafety Sumažinti Atsparios Darbo Pirštinės Stiklo Perduoti Mėsininkas Darbo Pirštinės HPPE Anti Cut Saugos Pirštinės. 2.Supjaustyti 5 lygio, EN388 4543DX, ( ANSI Standarto lygį, A6 ). 3. Stiklo rankas,Metalo Gamybos,iš Lakštinio plieno Gamyba,Įranga, įrankis,Saugumo Pajėgų
€2.62
12V 3S Polimero Ličio Baterija Įkroviklis Apsaugos Valdybos PCB Įkrovimo Apsaugoti BMS Valdybos 3 Serijos dėl 18650 18550 Li-ion LipoA
12V 3S Polimero Ličio Baterija Įkroviklis Apsaugos Valdybos PCB Įkrovimo Apsaugoti BMS Valdybos 3 Serijos dėl 18650 18550 Li-ion Lipo Aprašymas: 1.Modelis:3 serijos 12V apsaugos valdyba 2.Dydis:45*56*3.5 mm 3.Nuolatinė Darbinė Srovė: Skelbimas : 1.Pirma
€12.96
Objektyvo Adapteris Tiktų Sony (Minolta MA Objektyvas tiktų " Micro Four Thirds 4/3 Fotoaparatas
Objektyvo Adapteris Tiktų Sony (Minolta MA Objektyvas tiktų Micro Four Thirds 4/3 Fotoaparatas Visų metalų adapteris yra suprojektuoti, kad tilptų objektyvo saugiai, tačiau gali vis dar būti lengvai pašalinti, kai nebereikia. Ypatybė: Nors objektyvas telpa fiziškai,
€1.76
Chicinlife rose gold Praleisti V. Laiškas Balionai Nuotakos Dušas Reklama Bachelorette Šalis Nuotaka vestuvių Vištų šalis apdaila
Prekės Informacija Mūsų MIS V. balionai yra puikus papildymas jūsų vestuvių renginį! Savaime užsisandarinantys Praleisti V. balionai atvyks uninflated ir gali būti lengvai pripučiama naudojant uždarą balionas šiaudelius. Balionai turi skirtukus, todėl jie gali būti lengvai suverti
€46.85
5vnt/daug aukštos raiškos spalvotas LCD ekranas multifunciton Voltmeter Ammeter įtampos srovės maitinimo elektros energijos skaitiklis AC 80-300V
5vnt/daug aukštos raiškos spalvotas LCD ekranas multi-funciton Voltmeter Ammeter įtampos srovės maitinimo elektros energijos skaitiklis AC 80-300V 100A multi-funciton skaitmeninis matuoklis gali matuoti ir rodyti AC įtampos, KINTAMOSIOS srovės, aktyvioji galia ir elektros energiją vienu metu. Ekranas
€10.20
2 In 1 Ilgai tvarkomi Ištraukiama šerių grindų valymo šepečių Tualetas, Vonia, Vonia Keraminių Plytelių, Stiklo WC Šepečiai namuose švaresnis
2 In 1 Ilgai tvarkomi Ištraukiama šerių grindų valymo šepečių Tualetas, Vonia, Vonia Keraminių Plytelių, Stiklo WC Šepečiai namuose švaresnis Savybės: 1.100% brand new ir aukštos kokybės 2.Šis šepetys yra kitoks įprasta tualeto šepetys. 3.Tai iškirpti
€78.46
JeaTone 10 Colių HD Vaizdo Durų Telefonu Skambinti Vaizdo Duris Telefono Domofonas Namo Sistemos, Patalpų Vienetas Spalvinga Stebėti
Skelbimas: Mūsų Patalpų Stebėti Tiesiog Gerai Dirba Savo Lauko Kamera Metu. Jis Gali Būti Nesuderinamas Su Kitos Markės Lauko Kamera. Prašome Atkreipti Dėmesį, Kad Tai Prieš Jus Pirkti. Multi-kalbų Patalpų Monitorius Turi Šešių Skirtingų Kalbų, Anglų, Rusų, Prancūzų,
€3.51
MaiYaCa ledo Ritulio Žaidėjas Drobė Menas "iPhone 6" iPhone 6s Atveju Minkštos Gumos TPU Telefono Atvejais Dangtelis Apple iPhone 6 6s Coque
Sveiki atvykę į Mūsų Telefono dėklas Parduotuvėje! Pristatymas: Mes atsiųsime jums Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Pliusas, nes mažai pelno ir ji jokiu stebėjimo informaciją savo šalies,tik Kinijoje . Prašome palaukti kantriai(Pristatymo Laiką: 39-60 Dienų) Arba galite mokėti papildomų
€10.57
Liitokala 4pcs Originalą LG HG2 18650 3000mAh baterija 3,6 v išleidimo 30a, Skirta elektroninių cigarečių baterijos
Pastaba: baterijos yra nemokama dovana pirkėjas, jeigu baterija, dėžutė, grūsti tranzitu, mes nereikia mokėti už jį. 100% Originalus Nuevo tipo DBHG2 18650 de La Batería de Descarga 30A Batería Recargable sólo hay que poner el código de barras en el exterior de la batería, ne te preocupes,
€7.65
Medvilnės Sparnus Berniukas Abstrakčiai Išsiuvinėti Aikštėje Pagalvė Padengti Pagalvėlė Atveju, Sofa-lova, Kėdės Pagalvėlė Padengti 45x45cm Be Įdaro
Visi Pagalvėlės Yra Rankų darbo,Lengva Valyti Ir Gana Patvarus, Maloniai Suprasti Gali Būti 1-2cm Nuokrypis Yra. Dydis: 45CM*45CM(18 x 18 ) Patvarus, 100% Medvilnė, Siuvinėjimo Audinį Įterpti Nėra Įtraukti vidaus/Lauko Naudoti Sparnus Berniukas Meno Išsiuvinėti Modelis Atsparus Oro Išnyks