850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb
850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis thumb

850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

€81.57

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

Aprašymas

JW3109 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su JW3208 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

1) Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirenkamas pagal kliento poreikius

2) nuolatinė (CW), 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz moduliacijos produkcijos kito ilgio.

3) Aukšto stabilumo išėjimo galia

4) Stabili išėjimo bangos ilgis

5) Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

6) Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

7) Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

8) Alternatyvių 10 minučių Auto-off funkcija išsaugoti baterijos veikimo laikas

Programos

1) techninės Priežiūros Telekomunikacijų

2) techninės Priežiūros kabelinę televiziją

3) Optinio Pluošto Laboratorinių Bandymų

4) Kitos Pluošto Optiniai Matavimai

Techninė Specifikacija Tipas JW3109 Bangos ilgis(nm) 650 1310/1550 850/1300 850/1300/1310/1550 Spinduolis Tipas FP-LD,LED ar kita, prašome nurodyti Tipiškas Išėjimo Galia (dBm) 0 - 7dBm LD , -20dBm LED Spektrinis Plotis(nm) 1. ≤10 Produkcija Stabilumas ±0.05 dB/15min; ±0.1 dB/ 8hours Moduliacija Dažnių CW,2Hz CW,270Hz,1KHz,2KHz Optinė Jungtis FC/ universalus adapteris FC/PC Maitinimo Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijų) Baterijos Veikimo Laikas(val) 45 darbinė Temperatūra(°C) -10~+60 Saugojimo Temperatūra(°C) -25~+70 Matmenys(mm) 175x82x33 Svoris (g) 295 OpticTrans Rekomendacija JW3109 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su JW3208 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis, tiek vienos rūšies ir multimode pluošto kabelį.

Pakuotės Elementus

MODELIS APIMA Visus JW3109 Modeliai JW3109 Optinės Šviesos Šaltinis, Apsauginės Gumos Boot, 3pcs 1.5 V baterijos(Baterijos neįtrauktos),Vartotojo Žinynas, Medvilnės tamponai ir Minkštą dėklą.

Pastaba: Gerbiami Klientai , mes ne siųsti baterijas saugos problema ! Ačiū .

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: šaltinis pda, programos šaltinis, pirkimas, Pigūs šaltinis pda, Aukštos Kokybės programos šaltinis, Kinija tiekimo Tiekėjų.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.8kg (1.76lb.)
Pakuotės Dydis 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
Modelio Numeris JW32109
Svoris 295g
Modelis JW3109 Optinės Šviesos Šaltinis
Bangos ilgis 850/1300nm
Emtter tipas FP-LD
Matmenys 175x82x33mm
Optinė jungtis FC/PC
Moduliacijos (Hz)
Prekės Pavadinimas Joinwit
Išėjimo Galia -7dBm LD

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€10.42
Rankdarbiams diamond mozaikos vaizdą Laimingas koala šeimos kryželiu visiškai gręžimo square "pasidaryk pats" diamond tapybos Diamond Siuvinėjimas
Produkto pavadinimas : Aikštė diamond Tapyba Naudojimas : Namų, Biuro, Viešbučio, nepakartojama dovana Medžiaga : Square Dervos Diamond Įpakavimas : spalva dėžutę ar maišelį pakavimo Klijuoti gręžimo plotas : 100% aikštėje krapų , ji yra visiškai diamond
€4.35
VAIKŲ PROTAS Dryžuotas cartoon Stiliaus mergaičių Kojinės Kūdikių Kojinės Vaikams Mados Atsitiktinis Kūdikis Vaikų Medvilninių Kojinių 5 poras (siuntos)
Produkto Informacija: Lytis: berniukai/mergaitės Opp maišelis Pakuotė: 1lot=10 vnt=5 poros Spalva: Kaip paveikslėlyje parodyta Medžiaga: Medvilnė Dydis: 1-12 metų S Tinkamas amžius nuo 1 iki 3 metų tinka pėdų ilgio 7-13 cm M Tinka amžius
€1.89
1set=3pcs kūdikių bowknot lankelis Mielas juostelę plaukų lankas šifono gėlių galvos apdangalai vienaragis nlyon kaspinai vaikai, plaukų aksesuarai
modname=ckeditor parduodamas 3pcs/set Mielas juostelę plaukų lankas šifono gėlių galvos apdangalai vienaragis nlyon kaspinai vaikai, plaukų aksesuarai Savybės: Mada & atsitiktinis stiliaus Pastaba: Ši uždarymo klijavimas informacija yra tik nuoroda tik. Kūno tipų, matavimo smėlio
€12.61
Linhaoshengyue 80 cm ilgio lapės kailio apykaklę.
Nane : lapės kailio apykaklė Medžiaga :100% natūralus lapės kailis Dydis : 80 cm/31.5 cm Naudojimas : kailio apykakle Parduotuvės produktų yra 100% originali kailio, spustelėkite ant paveikslėlio, norėdami patekti į parduotuvę pagrindinis puslapis
€7.19
JUNAO 20mm Didelis Dydis Siuvimo Aišku, Kristalai Butas atgal kalnų krištolas Turas Masės Krištolo Akmenimis Siūti Akrilo Perlus "PASIDARYK pats" Cothes
JUNAO 20mm Didelis Dydis Siuvimo Aišku, Kristalai Butas atgal kalnų krištolas Turas Masės Krištolo Akmenimis Siūti Akrilo Perlus PASIDARYK pats Cothes Medžiaga:Siuvimo Kristalų, Cirkonio. Dydis :20mm Didelis kalnų krištolas . Spalva:Skaidrus Kristalų, Cirkonio
€4.60
3PCS 3/8" OT Vamzdžio RO Vandens Lygių Tiesiai Pertvaros Detalės Greita Jungtis RO Vandens Sistema
prekė: 3pcs3/8 pertvaros Medžiaga : PP (Polyoxymethylene) Mediem Temperatūra :5~50 Centigrate programos :taikomos atvirkštinio osmoso vandens sistemos ir būsto linijos filtrai ir kt Tai Yra Nuoroda Galite Užsisakyti Tipo Vamzdis-Vamzdis Vamzdis-Vamzdis Vamzdis-Vamzdis
€12.98
Lauko vėjo ir vandeniui striukė berniukams ir mergaitėms, vaikams, užsienio prekybos originalus vieną slidinėjimo kamšalu striukė
dydis, aukštis, Drabužių ilgis krūtinė*2 Rankovės Ilgis Pečių 100=24M 90CM 41CM 70CM 37CM 30 CM 110=3T 100CM 44CM 74CM 40CM 31CM 120=4T 110CM 46CM 78CM 44CM 32CM 130=6T 120CM 51CM 82CM 48CM 33CM 140=8T 130CM 55CM 86CM 50CM 34CM 150=10T 140CM 58CM 90CM 53CM ne didesnis kaip 36 cm 160=12T 150CM 62CM
€3.91
KaiNuEn už huawei mate 10 pro prabanga Šarvai telefono bateriją atgal apima,etui,coque,dangtis,atveju mate 10 pro mate10pro plastiko
KaiNuEn už huawei mate 10 pro prabanga Šarvai telefono bateriją atgal apima,etui,coque,dangtis,atveju mate 10 pro mate10pro plastikiniai Kas yra funkcijų mūsų plastikinis telefono dėklas, skirtas huawei mate pro 10 1.plastiko medžiagos,su minkšta lanksti,gali apsaugoti jūsų telefoną
€20.04
Medvilnės star animacinių filmų mėlynos paklodės įrengtas lapas elastingas čiužinys padengti patalynė lovatiesė twin visą karalienė, karalius individualų
Medžiaga: 100% Medvilnė(12868) Stilius 1: 1pc įrengtas lapas:100x200cm+aukštis:28cm(39x79 colių) 2vnt užvalkalas:48x74cm (19x29 colių) Stiliaus 2: 1pc įrengtas lapas : 120x200cm+ aukštis: 28 cm (47x79 colių) 2vnt užvalkalas:48x74cm (19x29 colių ) Stiliumi 3: 1pc įrengtas lapas :135x200cm+